מעטפת ההולדה : הכנה להריון : מפגשי הכנה להריון - לפני הריון |  מעטפת ההולדה
בית > הריון > הכנה להריון

קורס פ.ל.א. - לקראת הריון

    כיצד 9 החודשים ברחם היו קריטיים בעיצוב חייך?

                         דמיינו אדם זעיר ברחם.
ליבו רק החל לפעום,
איבריו נוצרים במהירות עצומה..
מערכת העצבים העדינה והמוחות נבראים כמעשה פלאים

ב- 9 החודשים ברחם נוצרות תשתיות הבריאות הפיזית והנפשית 
של האדם החדש המגיע לעולם. 

ואנו.. מתכוננים לכל דבר, כמעט מדי יום -
 לישיבה בעבודה, למבחנים, לפרוייקטים..
איך נתכונן להגעתו של ילד פלא שלנו?
לתקופת הזמן המעצבת ביותר בחייו..
 
מחקרים מדעיים וקליניים מראים : 
בתקופת ההיריון נקבעים המסוגלויות והאנושיות של ילדנו בעתיד. 
פונטציאל הגאונות הטבעית וגם הקשיים שיופיעו מתחילים כבר שם.. 
(חוקרי פסיכולוגיה, פסיכיאטריה, נוירוביולוגיה טוענים ש: "קשת הקשיים שילדים חווים היום - 
                                           יכולים להיחסך עם הכנה מתאימה להריון ולידה!")
  עם הקסם מגיעה האחריות ההורית,
כן,    כבר עכשיו:)קורס פ.ל.א.  : 5 + 2 סופי שבוע.
 
אלה הם הנושאים של 5 המפגשים הראשונים (כללי):
להבין – מדוע קריטיים 9 החודשים מרגע האהבה, ההפריה ועד הלידה? מה הכי חשוב בתקופה? מה הסיפור שלא סיפרו לנו..? במפגש זה וגם במפגשים הבאים על תודעה חדשה בעולם המנחה אותנו לטפח את זמן הרחם של העובר.. הילד שלכם. להבין את חשיבות רגע ההתעברות, ההיגיון  של תקופת ההיריון, הרצף האחד הקיים מלפני הריון ועד אחרי הלידה. הרציונל המדעי והקליני שמאחורי ההכנה להריון. 
להכין – איך את הגוף.. את הרגשות... ואיך להכין את המוח שלכם להריון?  על הידע החדש אודות מה מעודד התפתחות מוח העובר בזמן הרחם.. - כל מה שקשור בפרקטיקה, ובפרקטיקה שלא הכרנו..
להיות – איך להיות הורה מאפשר גדילה בטוחה בשלבים הקריטיים של ההתפתחות ברחם? המרכיבים שתומכים בעוברים ותינוקות לשגשג!
להתחבר – לאינטלגציה הרגשית החיונית בהורות המוקדמת. להתחבר לעוברים ותינוקות דרך הבנת הצרכים המוקדמים, אנו מגלים שההורות האפקטיבית ביותר מתחילה הרבה יותר מוקדם ממה שאי פעם דמיינו..
לברוא חדש – את עצמכם בדרך להורות יותר מודעת: על האתגרים של הריון ולידה ואיך להתמיר אתגרים, "בעיות" וקשיים לנקודות חוסן?
בשני המפגשים הנוספים תהליך (כיף!) של ניקוי הגוף בקבוצה והכנה מנטלית. 
פרטים יינתנו למתעניינים. 

                    תוכנית פ.ל.א. הנה חלק מפרוייקט "אנושות חדשה" 
                       ללווי הורים בשלבי ההתעברות, ההריון, הלידה 
                                         והשנה הראשונה לחיים. 
               

מנחת הקורס:
מור נווה, מומחית בפסיכולוגיה של ההיריון והלידה (MA אונ' שיקאגו לפסיכולוגיה, ארה"ב), כותבת הספר: "מסרים מילדי המחר". מור מנחה של קורסי הכנה להריון, קורסים מיוחדים להריון, קורסי הכנה ללידה ולהורות מוקדמת. עורכת הרצאות לצוותים רפואיים ומקצועיים על מנת שתינוקות יקבלו את הטוב ביותר מאיתנו, על מנת שילדים יקבלו התחלה טובה לחיים!
עם מור מנחה צוות פ.ל.א. מקסים שאוהב ומתמחה בתחום החדש..!

 קורס קיץ ביוני 2017

ליצירת קשר:  holada9@gmail.co   0507-444029

* קורסי פ.ל.א. מתקיימים 4 פעמים בשנה, פעם בכל עונה.

* הקורס מותנה בראיון קבלה.

מה אמרו בוגרי הקורס הקודם?


 מורן לוי:

כעת מתוך נקודת הזמן הנוכחית אני רואה את המרכיבים השונים שאליהם נחשפנו כחשובים ומאוד קריטיים לכל אדם באשר הוא - הורה, מורה, מתעד להיות הורה, תומך לידה, מילד/ת, סבא, סבתא, דודים, נשים, גברים..

המפגשים פותחים תמונה אנושית, מחממת לב ומעירה אל החשיבות של החיים כאן, מעירה את חשיבות ההתייחסות לאדם באנושיות רבה ובעיקר בזמן שהוא ברחם ובמהלך שנותיו הראשונות - כאשר יכולת הקליטה וההתעצבות שלו הן הגדולות ביותר והקובעות ומשפיעות להמשך כל חייו.

מהפן הלגלי ביותר ועד הפן הרוחני, הרגשתי שכל פיסה יוצרת היערכות פנימית חדשה וכל פיסה נשאבת אל תוכי כחלק מבנייה של גישה חדשה, כחלק ממבט חדש ותפיסה חדשה ורחבה יותר של תחום זה. מאמינה ומרגישה שכל פיסה כזו היא חשובה גם אם באותו הרגע נראית לא מובנת או מידי רחבה. 

 מה שנגע בי ולקחתי איתי זה העניין שיש בעובר חלק לא מודע שסופג אליו כל דבר, קולט כל דבר, מרגיש כל דבר. הערנות לכך העלתה בתוכי את הרגישות לנשים בהיריון ולתינוקות, ורבות הפעמים כשאני פוגשת נשים בהריון אפילו במעבר חצייה או בסופר משהו בתוכי ער לעובר ואני אפילו אומרת לו כמה דברים של חיזוק וכשפוגשת תינוקות והמבט איתם בעיניים היא לגמרי הכרה ומעיין תחושה שמעבירה את המסר ״שלום, באתי בשלום ומברכת אתכם לדרך נכונה כאן״..

 שמחה שזה קורה בזמן זה ומאוד מודה לכן על הרוך, האמת, העדנה והענווה שמגיעה אתכן בכל מפגש, זה מדבק, זה מלא אהבה לחיים, לבני אדם, לרוח האדם, למסע, לאנושיות, להריון ולידה, לטבעיות, זה מלא בתקווה, ברכות, באושר ועושר של חיים. זה מלא בכנות, באחווה, בנאמנות, בשליחות, ברצינות, ברעות ואחריות.. תודה לכן על מה שאתן עושות ומה שאתן יוצרות ומחוללות. תודה על מה שזה נותן לי ומה שזה מעיר ומאיר בתוכי. מורן.

 דורון גושן:

"הקורס נתן לי הערכה ופליאה לתחום המדהים והתהליך של ההיריון והלידה! הקורס יצר בי שינויים קטנים ועדינים שחלקם באו לידי ביטוי וחלקם עדיין לא..

הקורס עשה אותי אבא טוב יותר.. נתן לי ידע חשוב ומעשי ברמות שונות.. כמו למשל שזכות הבחירה בכל הנוגע לדרך בה אנו עוברים את ההיריון ויולדים את התינוקות נמצא בידינו.

תודה תודה באופן אישי ובשם העולם שצמא לחכמה הברוכה הזו, הריפוי והאהבה, האחריות וההבנה שאתן מביאות!"

יעקב שגיא:

רציתי להודות לך על קורס ההכנה להריון הנפלא שעברתי. על אף היותי אבא עוד קודם לכן, הופתעתי לגלות דברים כה רבים וחשובים.. תודות לידע אשר רכשתי ולתהליכים שעברתי בקורס, מצאתי את עצמי מחובר הרבה יותר בזמן ההיריון והלידה לחיים החדשים אשר בדרך, 
ולאשתי ההרה, ולקחתי חלק פעיל ואחריות בליווי ההיריון ובזמן  הלידה.

לדעתי הקורס הזה הוא מתנה גדולה לכל ההורים שבדרך - ובמיוחד לחיים החדשים שהם מביאים - מאחל לחיים החדשים אשר בדרך שהוריהם יחשפו לתכנים הללו ויפיקו מהם את המיטב. 
באהבה, יעקב. 

עדי גבעון:

"הקורס אפשר לי ידע מופלא על הרגע לפני, בזמן, ואחרי ההפריה.. ידע שעובר מתוככן, מלווה בניסיון חייכן של איך הדברים יכולים להיות.. זו היתה הזדמנות לעשות צעד גדול ומשמעותי בשינוי תפישות וגיבוש עמדות! עשיתי את הצעדים הראשוניים שלי גם בריפוי פנימי, בהבנה של הפוטנציאל הקיים ובאפשרות לקבלת חיים לעולם בצורה יותר נכונה.. שיכולה לעשות הבדל עצום. "   בתודה ואהבה גדולה.. עדי

 עוד פרטים? -   holada9@gmail.co  

 0507-444029

 

 

 

 

 
 


סדרת מפגשי אינטרנט מוקלטת להבנת הפונטציאל בהריון והכנה רגשית ללידה - כעת ניתן לרכישה!

 
 
 
העצומה להארכת חופשת הלידה - בואו לעורר את השינוי, הכנסו לחתום!